- Відеооператор на весілля. Як вибрати?
- Українське весілля - традиції, особливості історія
- Що таке відеографія? Етапи розвитку
- Заручини сьогодні і колись. Основні відмінності
- Питання весільному відеооператору
- Відеозйомка весілля. Вибір камери, корисні поради.
- Що таке відеомонтаж? Види відеомонтажу
- Весільний коровай. Історія виникненя
- Весілля - від зеленого до коронного
- Поради молодятам. Як поліпшити своє весільне відео.
- Ремонт відео то фототехніки
Як вам відеороботи нашої студії?
Голосів всього: 94
Що таке відеографія?
Відеографія - [від лат. відео - дивлюся, бачу і грец. графо - пишу]. 1. Мистецтво знімати об'єкти на відеоплівку чи інші носії візуальної інформації за допомогою відеокамери. 2. Сукупність процесів і способів одержання екранних зображень об'єктів за допомогою відеокамери на носіях візуальної інформації з наступним монтажем зображень.
Відеографія - наймолодший вид екранної творчості. Перерахуємо їх у порядку появи - 1. кінематографія, 2. анімація (мультиплікація), 3. телебачення і 4. відеографія. Своїм виникненням відеографія зобов'язана розвитку побутової електроніки вищої категорії складності і створення пристроїв запису зображення на магнітні носії - відеокамер (камкордерів) і побутових пристроїв відтворення зображення на домашньому екрані – відеомагнітофонів.
Поетапний розвиток цього виду екранного творчості призвів до того, що відеографія одержала найширше поширення у всіх сферах діяльності людини і, тому сьогодні, мабуть, важко буде знайти людину, яка б щодня не стикалася з тим чи іншим відеографічним продуктом. При становленні цього виду екранної творчості поступово виділилися кілька чітко окреслених напрямів – це рекламна, музична та дієва (весільна і т д.). Відеографи, які сьогодні визначають її обличчя і забезпечують неминущий інтерес до цього виду мистецтва з боку глядачів. Таким чином, за принципом адресації відеографію можна умовно розділити на два типи – це масова, адресована масовому глядачеві (музичне відео, реклама) І приватна, адресована одній людині або групі осіб (весільне відео і т д.). Розвиток за цими та іншими напрямами, а так само технічний прогрес призвели до того, що сучасна відеографія володіє величезним арсеналом технічних і творчих прийомів, що дозволяють професійно вирішити будь-яку творчу задачу.
Відеографія при роботі із зображенням використовує ті ж психофізіологічні особливості сприйняття людиною візуальної інформації, що і всі інші види екранної творчості. На цій підставі дуже довгий час відеографію сприймали, як «карликове кіно», що призводило навіть до спроб порівнювати творчий продукт відеографів з творчим продуктом кінематографістів. Але з плином часу під впливом очевидної і принципової різниці між цими двома видами екранної творчості ці спроби припинилися самі собою. В даний час відеографи володіють професійними засобами для створення відеографічного продукту найвищої якості і, саме цим пояснюється те, що за популярністю і розповсюдженням серед глядачів, відеографія давно вже перевершила деяких своїх попередниць в області екранної творчості.
{jcomments on}